Kebab Rumia dowóz

Klienci w Rumii doskonale wiedzą, że nasza restauracja oferuje nie tylko smaczną pizzę. W menu znajdziecie takze pierogi, sałatki, burgery oraz bardzo lubiane przez Was kebaby

Kebabów u nas pod dostatkiem. Do wyboru oferujemy kebab tortilla w kilku rozmiarach, a dla bardzo głodnych mega rollo w rozmiarze XXL. Polecamy także kebab w chlebie arabskim, którego w okolicy nie ma żadna inna restauracja.

Rumia kebab dowóz

Kapsalon

Lubisz frytki i kebab i nie wiesz, co wybrać? Kapsalon będzie dobrym kompromisem. To danie typu kebab, które oprócz mięsa, sera i surówek zawiera także frytki. Oczywiście też sos wybrany przez Ciebie. A jeśli jesteś miłosnikiem dużych ilości mięsa, możesz wybrać z menu kebab z samym mięsem.

Rumia - gdzie na kebab?

Jeśli się zastanawiasz gdzie zamówić kebab Rumia ma swoje ulubione miejsce właśnie u nas. Posiadany przyjemny lokal z sympatyczną obsługą, a jeśli wolisz zjeść kebab w domu - nie ma sprawy. Dowieziemy jedzenie pod adres, który nam podasz w zamówieniu podczas składania przez naszą stronę. W miejscowości Rumia kebaby dowozimy w błyskawicznym tempie. Sprawdź i zamów jedzenie z Suca Pizza przez www.